_

HAKKIMIZDA

Kuzey Elektrik Otomasyon

Kuzey Elektrik, 2017 yılında Bursa’da kurulmuş bir elektrik, elektronik ve otomasyon firmasıdır. Firmamız, elektrik sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Kuzey Elektrik olarak, elektrik, elektronik ve otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Elektronik aletler ile ilgili sorunlarınızda, otomasyon sistemlerinde ve diğer tüm elektrik işlerinizde bize güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  • Profesyonel
  • Garantili
  • Güvenilir
  • 7/24
bursa elektrik firmaları-hakkimizda
_

MİSYONUMUZ

Kuzey Elektrik Otomasyon

Kuzey Elektrik olarak misyonumuz, müşterilerimizin elektrik, elektronik ve otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Müşterilerimize teknolojik yenilikleri takip ederek, profesyonel bir ekiple hizmet vererek, sorunlarını en kısa sürede çözerek, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefliyoruz.
_

VİZYONUMUZ

Kuzey Elektrik Otomasyon

Vizyonumuz, elektrik, elektronik ve otomasyon sektöründe öncü bir firma olmak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize, yenilikçi çözümler sunarak, işlerinin verimliliğini artırmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizle uzun soluklu iş birlikleri kurmak istiyoruz.
KUZEY ELEKTRİK OTOMASYON
Müşterilerimize sadece elektrik hizmeti değil,
aynı zamanda çözüm ortağı olmak ve ihtiyaçlarına
en iyi şekilde cevap vermek için çalışıyoruz
6+Yıldan Beri
999+Bitirilen İşler
100%Garantili Hizmet
100%Müşteri Memnuniyeti
_

Yaptığımız İşlerden Örnekler

Kuzey Elektrik Otomasyon

bursa en yakın elektrikçi
elektrikçi bursa