0 542 767 75 75

 

 

                    KUZEY ELEKTRİK–ELEKTRONİK  

KUZEY ELEKTRİK  ELEKTRONİK  UYDU KAMERA ALARM TV TAMİR OTOMASYON PROFESYONEL ÇÖZÜMLER                              

                                                       

Sitemizde Bulunan Telefon Numaramıza Tıkladığınızda veya Whatsapp’tan Canlı Destek alabilirsiniz.

 

 Bursa’nın her noktasına 7/24 profesyonel elektrik çözüm hizmeti vermekteyiz.

DİAFON KURULUM

KAMERA SİSTEMLERİ

 

UYDU SİSTEMLERİ

TV Servisi Televizyon Kurulumu TV Teknik Servis TV Bağlama TV Frekans Kanal Ayarlama, Duvara TV Montajı Ve Televizyonu Duvara Monte Servis.

Çanak Anten Kurulumu, Çanak Anten Montajı, Uydu Anteni Kurulumu Fiyatları, Çanak Anten Uydu Alıcısı Seti, TV Çanak Anten Montajı, Uydu Çanak Anteni LNB Ayarlama.

Uydu Anten Servisi Uydu Çanak Anten Ayarlama Sinyal Yönü Bulma, Uydu Anten Tamir, Arıza Ve LNB, Frekans Uydu Alıcısı Ayarlama Servisi, Uydu Anten Tamircisi.

Kuzey Elektriğe özel olarak üretilen çanaklarımız Bursa’da en kaliteli yayınlar için birebirdir normal çanaklar kadar büyük olmadıkları için her yere yer sorunu olmadan montajı sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi için sağ taraftaki arama butonuna dokunmanız yeterlidi

KAMERA SİSTEMLERİ

Kuzey Elektrik, hayatımızın neredeyse her anında ihtiyaç duyduğumuz bilgisayar sistemleri alanında teknik servis çözümleri sunmasının yanı sıra, her geçen gün önemi daha da artan güvenlik alanında başta kamera sistemleri ve alarm sistemleri olmak üzere güvenlik sistemi adı altında tanımlanan tüm sistemlere yönelik kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunan bir çözüm merkezidir

kamera sistemleri

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Kuzey Elektrik Otomasyon Enerji Makina Otomasyonu, Elektrik Dağıtım Sistemleri otomasyonu, Aydınlatma Otomasyonu, Endüstriyel Otomasyon Proses ve Makina, (Mekanik ve Elektrik), Akıllı Bina ve Ev Otomasyonu Aydınlatma, Yangın, Access, CCTV, otomasyonlar konusunda sistem proje, PLC Program ve Scada yazılımlarıyla olarak anahtar teslimi hizmetler vermekteyiz. Detaylı bilgi için sağ tarafta bulunan ara butonuna tıklamanız yeterli.

Bursa’nın her yerine 7/24 kesintisiz hizmet

ILETIŞIM

Kuzey Elektrik Otomasyon

Galeri

Elektrik İle İlgili Her Türlü İşte Bizi Arayabilirsiniz
, bölgemiz de hızlı ve yerinde teknik servis hizmetini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bursa’nın en iyi elektrikçi firması olma yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz.

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Bursa Otomasyon Bursa Elektrik Arıza

Bursa Elektrik

Bursa Uydu sistemleri Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri

 

 

 

Tıkla Ara
electric-ease-feature
c2813a_5c77dd184a5241f29e36552db34b0480_mv2
Digital,Electric,Tester,Safety,Gloves,On,Metallic,Background,Electricity,Concept.
bursa elektrikci
Önceki Sonraki

Yorumlar devre dışı...